close
چت روم
همه چیز درباره دستگیری تهیه کننده جوان شهرزاد /همه فیلمهایی که او سرمایه گذری کرده :از "فروشنده" تا

دنیای فیلم و سریال

همه چیز درباره دستگیری تهیه کننده جوان شهرزاد /همه فیلمهایی که او سرمایه گذری کرده :از "فروشنده" تا

دستگیری تهیه کننده شهرزاد,سیدمحمد امامی,فروشنده,فصل دوم سریال شهرزاد,اخبار فصل دوم سریال شهرزاد,دانلود فصل دوم سریال شهرزاد,فصل دوم شهرزاد,تهیه کنندگان سریال شهرزاد,اخبار سینما,خبرهای سریال شهرزاد,کوردموزیک,ژوان موزیک,کردموزیک,کردموزیک مهاباد,kurdmusic,کانال تلگرام کوردموزیک,

  در ساعات گذشته، برخی کانال‌های تلگرامی، خبر از دستگیری یکی از تهیه‌کنندگان سریال شهرزاد، به اتهام دخالت در فساد مالى صندوق فرهنگيان داده‌اند.  دستگیری تهیه کننده شهرزاد این ماجرا با خبر زیر آغاز شد خبری که هیچ منبع رسمی آن را تایید نکرده است. کانال روزنامه سینما، ضمن اعلام این خبر، همچنین به این نکته اشاره کرده است که تهیه‌کننده مذکور، در آغاز فیلمبرداری فصل دوم این سریال، حضور نداشته است. تاکنون هیچ گونه تایید یا تکذیبی از سوی عوامل سریال، نسبت به این خبر اتفاق نیفتاده…

همه چیز درباره دستگیری تهیه کننده جوان شهرزاد /همه فیلمهایی که او سرمایه گذری کرده :از "فروشنده" تا

دنیای فیلم و سریال

همه چیز درباره دستگیری تهیه کننده جوان شهرزاد /همه فیلمهایی که او سرمایه گذری کرده :از دانلود کاور با اندازه اصلی
کد 2540

همه چیز درباره دستگیری تهیه کننده جوان شهرزاد /همه فیلمهایی که او سرمایه گذری کرده :از "فروشنده" تا

خلاصه داستان :

  در ساعات گذشته، برخی کانال‌های تلگرامی، خبر از دستگیری یکی از تهیه‌کنندگان سریال شهرزاد، به اتهام دخالت در فساد مالى صندوق فرهنگيان داده‌اند.  دستگیری تهیه کننده شهرزاد این ماجرا با خبر زیر آغاز شد خبری که هیچ منبع رسمی آن را تایید نکرده است. کانال روزنامه سینما، ضمن اعلام این خبر، همچنین به این نکته اشاره کرده است که تهیه‌کننده مذکور، در آغاز فیلمبرداری فصل دوم این سریال، حضور نداشته است. تاکنون هیچ گونه تایید یا تکذیبی از سوی عوامل سریال، نسبت به این خبر اتفاق نیفتاده… ادامه متن

 

در ساعات گذشته، برخی کانال‌های تلگرامی، خبر از دستگیری یکی از تهیه‌کنندگان سریال شهرزاد، به اتهام دخالت در فساد مالى صندوق فرهنگيان داده‌اند.

 

دستگیری تهیه کننده شهرزاد

این ماجرا با خبر زیر آغاز شد

خبری که هیچ منبع رسمی آن را تایید نکرده است. کانال روزنامه سینما، ضمن اعلام این خبر، همچنین به این نکته اشاره کرده است که تهیه‌کننده مذکور، در آغاز فیلمبرداری فصل دوم این سریال، حضور نداشته است. تاکنون هیچ گونه تایید یا تکذیبی از سوی عوامل سریال، نسبت به این خبر اتفاق نیفتاده

 نامه‌ای که به نام پدر سیدمحمد امامی، در فضای مجازی منتشر، و سپس از سوی او تکذیب شد

در این یادداشت تکذیب شده، ماجرای پیش آمده برای فرزند آخرین حربه از سلسله پروژه تخریب فرزند دانسته شده است(!!!) و این که امامی، در راه جدش حسین(ع) گام قدم برداشته است!!!

جالب اینجاست که در این یادداشت تکذیب شده، علی لاریجانی از سرمداران جریان اصولگرایی را از تحسین کنندگان امامی دانسته شده است و از آن سو در افتتاحیه "شاهگوش" این رییس دولت اصلاحات بود که مهمان این تهیه کننده شده بود!!!

هنوز مشخص نیست که این یادداشت منسوب به پدر تهیه کننده شهرزاد، با وجود تکذیب وی، چگونه سر از فضای مجازی درآورده است.

متن کامل یادداشت منتشر شده در فضای مجازی و تکذیب شده از سوی پدر سیدمحمد امامی تهیه‌کننده شهرزاد و سرمایه‌گذار ابد و یک روز را بخوانید:

«خبری که جانکاه بود
پسرم محمدم، خبر ناجوانمردانه بازداشت تو هرچند برايم ناگوار و جانكاه بود، ولى غيرمترقبه نبود، از روزى كه پاى به ميدان آفرينش كالاى فرهنگى با نيت آگاهى بخشى واحترام به شعور مخاطبان كه تشويق وترغيب من را هم بهمراه داشتى، گذاشتى مى دانستى ومى دانستم، كه تبعات سهمگينى را در اين فضاى موجود اين سرزمين، و هزينه هاى حيثيتى زيادى پرداخت خواهى نمود،و اگر از ياد نبرده باشى،اسفند ماه سال ٨٦ را كه مهمانسراى موسسه اى كه در قم، متصدى آن بودم ، به توصيه تو آن را در اختيار رئيس ستاد انتخاباتى آقاى لاريجانى گذاشته بودم، شبى با ايشان آمدى ، و من را خواستى كه خدمت ايشان برسم، پس از معرفى من ايشان فرموددند، پسر خوبى دارى، ومن در جواب گفتم ولى من نگران محمدم، چون در اين مملكت كه از شما بزرگان كسى را نمى گيرند و اگر سهوأ هم چنين اتفاقى بيفتد، با اختصار اول اسم كوچك و نام فاميل را مى نويسند، ولى اگر بچه هاى ما را بگيرند تا شجره فاميلى پدر ومادر را هم اعلام مى كنند.

اي كاش ايشان اگر اين گفته مرا از ياد برده باشند، حرف آقاى احمدى نژاد را از ياد نبرده باشد كه مى خواست اسم ٣٠نفر از غارتگران بيت المال را اعلام كند، وبرادر گرامى ايشان اعلاميه دادند، كه اين عمل غيرقانونى و دخالت در قوه قضاییه است، ابتدا بايد اتهام آنها از طرف قوه قضاییه محرز، بعدأ اعلام شود، حال چگونه است كه اسم و رسم تو اعلام و حيثيت نه تنها تو بلكه حيثيت و آبروى ايل وتبار و آبروى ٦٠ ساله من ،در خدمت به اين مملكت، آن هم در قم بر باد فنا برود؟

محمدم، آسوده باش كه قدم در راه اجداد طاهرينت و و بويژه جدت حسين گذاردى،اين اتهام آخرين مرحله و آخرين حربه اى در سلسله هاى پروژه تخريب تو است، اول با پولشوئى، كليد خورد، بعدأ به مخالفت بعضى از مراجع و بعدأ به كميسيون فرهنگى مجلس كشيد بعد بهانه پخش تبليغات از شبكه هاى خارجى، هيچكدام از اين ترفند ها كار ساز نشد، و آتش كينه و حصد بدخواهان دين ومملكت، فروكش نكرد، و حال اين آخرين تير تركش آنهاست، آسوده باش محمدم، كه به زودى صبح دولت خواهد دميد، و روسياهى، بر روسياهان اين مرز وبوم خواهد ماند.

من به داشتن چنين فرزندى مى بالم، و به اميد روزى نشسته ام كه در دوران زعامت رهبرى معظم انقلاب، دستى همانند نواب صفوى از آستين براي و، طومار ناگثين و مارقين و....بر باد دهد، اليس بصبح القريب؟»

با این حال سیداحمد امامی در تماس با سینماروزان به تکذیب نامه منتشره منسوب به خود پرداخت و از این گفت که نمی داند چنین نامه ای چطور از فضای اجتماعی سربرآورده است!!!

 دستگیری تهیه کننده شهرزاد

از "فروشنده" تا "کاناپه": فهرست فیلم‌هایی که سیدمحمد امامی که به ادعای رسانه‌ها، به اتهام پولشویی و فساد مالی دستگیر شده، در آن‌ها سرمایه‌گذاری کرده یا رایت ویدیویی‌شان را خریده است/ سرنوشت‌شان چه خواهد شد؟!

با دستگیری محمد امامی به اتهام فساد مالی تعدادی از آثار سینمایی در اکران و توزیع در شبکه نمایش خانگی دچار مشکلاتی خواهند شد.

محمد امامی مدتی است به عنوان سرمایه گذار در سینمای ایران مشغول به فعالیت است و با دستگیری او به اتهام فساد مالی برخی از فیلم ها و آثار در اکران سینماها و شبکه های مجازی دچار مشکل خواهد شد.

او در پروژه‌ای چون «ابد و یک روز» حق مالکیت اثر را با توجه به سرمایه گذاری در این فیلم از وزارت ارشاد کسب کرده است. براساس پیگیری های خبرنگار سینمایی فارس فیلم «خوب بد جلف» ساخته پیمان قاسم‌خانی نیز با سرمایه گذاری او به تهیه کنندگی محسن چگینی ساخته شده است و کیانوش عیاری نیز فیلم «کاناپه» را با سرمایه گذاری او جلوی دوربین برده است.

محمد امامی علاوه بر فعالیت در تولید آثار سینمایی در بخش شبکه نمایش خانگی نیز فعالیتی بیش از پیش داشت. او بعد از ساخت فیلم‌های «نهنگ عنبر2» و «گشت 2» نیز وارد مذاکره برای خرید رایت فیلم ها شد و شنیده می شود رایت نمایش خانگی این دو فیلم را نیز خریداری کرده است . فیلم‌های «فروشنده»، «محمدرسول‌الله»، «دراکولا» نیز از دیگر فیلم هایی است که رایت شبکه نمایش خانگی آن ها توسط او خریداری شد. حال باید دید این آثار با دستگیری محمد امامی با چه سرنوشتی مواجه خواهد شد.

سرمایه گذاری فصل دوم شهرزاد نیز توسط محمد امامی صورت گرفته باید دید با قراردادهایی که این مجموعه با عوامل بسته است آیا بخش خصوصی و تصویر گستر پاساردگاد توان پرداخت هزینه های تولید فیلم را خواهد داشت و این اثر به سرانجام می رسد.

دستگیری تهیه کننده شهرزاد

سینمای ایران از نوع فعالیت این نوع افراد و پولشویی در حوزه فرهنگ دچار آسیب هایی شد. اما فعالیت بابک زنجانی درس عبرت نشد و محمد امامی پا را فراتر گذاشته و همزمان با تولید فیلم به سراغ خرید رایت نمایش خانگی آثار رفت و با پولی که در اختیار داشت مبالغ خرید فیلم ها در شبکه خانگی را بالاتر از مبلغ مرسوم پرداخت کرد. تهیه کنندگان سینمای ایران پیش از این با نوع فعالیت بابک زنجانی در این حوزه و پولشویی به سبک فرهنگی آشنا بودند چگونه با این مبالغ نامتعارف مشکوک نشده و اجازه فعالیت برای محمد امامی را بیش از پیش فراهم کردند.

 از سوی دیگر بر اساس اخبار اعلام شده از سوی سینما دیلی، رایت ویدیویی فیلم‌های ذکر شده، در اختیار تصویرگستر پاسارگاد است. موسسه‌ای که سیدمحمد امامی، سهامدار اصلی آن بوده است.  و این که درباره فیلم‌های محمد رسول‌الله (ص)، و گشت 2، حتی قرارداد رایت ویدیویی با موسسه مورد بحث امضا نشده است.

کافه سینما / شهر خبر / خبرآنلاین

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

خرید اشتراک ویژه

- برخی از پست های سایت ویژه هستند؛ برای مشاهده این نوع پست ها نیاز به ارتقاء حساب کاربری خود دارید.
- برای خرید اشتراک ویژه حتما در سایت عضو شوید؛ سپس در فرم خرید اشتراک ویژه نام کاربری خود را وارد کنید تا اشتراک ویژه برای شما اعمال شود.

خرید اشتراک ویژه